[D1] Mecz kontrolny z Luboński KS oraz AP Oborniki

W dniach 2.03 oraz 9.03 zespół Młodzika Starszego rozegrał kolejne mecz kontrolne, kolejno z Luboński KS w Dopiewie oraz z AP Oborniki na wyjeździe.

GKS Dopiewo 2:6 Luboński KS

Mecz z rodzaju tych, o których lepiej zapomnieć, ale i z takich spotkań trzeba wyciągnąć wnioski. Wolne podejmowanie decyzji, brak komunikacji oraz realizacji celów napędzał przeciwnika, który wykorzystał naszą niefrasobliwość w budowaniu gry.

Bramki:

Janiak Antek

Wolny Marcel

AP Oborniki 2:2 GKS Dopiewo

W tygodniu poprzedzającym to spotkanie skupialiśmy się na otwarciu oraz budowaniu gry od własnej bramki i było widać, że czuliśmy się pewnie w tym elemencie i poprzez realizacje odpowiednich zasad i zachowań potrafiliśmy minąć prresing przeciwnika. Brakowało jedynie odpowiedniego ruchu w strefie wysokiej, lecz poprzez swoje zaangażowanie i wolę walki udało Nam się postawić twarde warunki dla przeciwnika, który na wiosnę będzie grał w Lidze Wojewódzkiej. Bardzo wartościowy sparing !

Bramki:

Przeworski Kuba

Van de Mortel Alex

Za tydzień rozegramy ostatni sparing przed rundą wiosenną z Canarinhos Skórzewo !

Pozdrawiam,

/AM