Junior B1: KS Obra Zbąszyń-GKS Dopiewo 0:4, (0:3).

Piękna pogoda, pięknie położony obiekt, bardzo dobre sędziowanie i zasłużone zwycięstwo, Już w trzeciej minucie przeprowadzamy najpiękniejszą akcję meczu; grający na pozycji 6 ,Filip Tierling ,podaje do tył Bartkowi Sapale , ucieka na prawe skrzydło , dostaje zwrotne idealnie pod nogę podanie i kapitalnie centruje w pole karne na piąty metr , dokładnie na nogę Tobiasza Zborowskiego , który pięknym wolejem  daje nam prowadzenie. Po zaledwie pięciu minutach drugiego swojego gola zdobywa Tobiasz ,wykorzystując idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do przerwy zdobywamy jeszcze jedną bramkę; tym razem z lewej strony piłkę podaje na 16-y metr Igor Napierała , a precyzyjnym strzałem popisuje się Filip Tierling. Drugą połowę zaczynamy z trzema zmianami i w innym ustawieniu , pierwsze skrzypce grają Tobiasz, Igor i Janek Kryczka , a uwieńczeniem  starań zespołu jest trzeci gol Tobiasza. Wyróżnić należy cały zespół , oczywiście w pierwszej kolejności Tobiasza za pierwszego hattric'a z sezonie , Filipa za piękną asystę i gola , ale także Janka Kryczke, Igora Napierałę i Gabriela Kosickiego za zostawione serducho na boisku ,Dawida Nowakowskiego za czyste konto i dobre wprowadzanie piłki do gry , a za największego wygranego wśród rezerwowych uznajemy Gracjana Wilka , dosłownie ścianę nie do sforsowania dla napastników Obry. Brawo Drużyna!