Powołania dla zawodników 2008/2009 na mecz z UKS Orlik Mosina.

W sobotnie południe rozegramy kolejne spotkanie w lidze WZPN. Na własnym obiekcie przyjdzie nam powalczyć o kolejne punkty w tym sezonie z drużyną UKS Orlik Mosina.

Lista powołanych zawodników:

Kosma Wiśniewski

Jakub Jaworski

Filip Jesionowski

Kuba Weber

Alan Boiński

Alex Jazgar

Wiktor Barej

Jakub Białas

Bartosz Typański

Jakub Markiewicz

Krzysztof Śmiglak

Konrad Kleszcz

Spotkanie odbędzię się o godzinie 11:00 na obiekcie w Opalenicy (Orlik ul. Gimnazjalna 1). Zbiórka zaplanowana na godzinę 10:15. Każdy zawodnik musi mieć ze sobą pełny strój meczowy, dokument tożsamości, wodę oraz jakiś owoc. Proszę również o zabranie butów halowych bądź turfy (śniegowe), oczywiście jeżeli zawodnik takie posiada. O nieobecnościach proszę informować trenera. (http://akademiagksdopiewo.futbolowo.pl)

Spotkanie odbędzię się o godzinie 12:30 na naszym obiekcie (Orlik ul. Polna 1). Zbiórka zaplanowana na godzinę 11:35. Każdy zawodnik musi mieć ze sobą pełny strój meczowy, dokument tożsamości, wodę oraz jakiś owoc. O nieobecnościach proszę informować trenera.