[D1] GKS Dopiewo - Orzeł Rostarzewo

Wystartowała II Liga Okręgowa D1, gr. 3 !!!

Nasi chłopacy zanotowali bardzo dobre wejście w rozgrywki ligowe wygrywając swoje pierwsze spotkanie 6:0 z drużyną Orzeł Rostarzewo.

Biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne oraz przeciwnika, wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Od samego początku tempo meczu było bardzo wysokie, bo każda z drużyn chciała zdominować na boisku. Na szczęście Nasi chłopacy pokazali charakter, wolę walki i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty, co przełożyło się na dobrą i efektywną grę. Cieszy na pewno czyste konto bramkowe, ponieważ w poprzednim mikrocyklu pracowaliśmy nad fazą bronienia.

Nie zwalniamy tempa, ponieważ w tym tygodniu czekają Nas kolejne dwa spotkania - w środę o g. 18:30 zagramy z GSS Grodzisk Wlkp., a w sobotę o g. 10:00 zmierzymy się z Promieniem Opalenica.

#forzaGKS

Pozdrawiam,