Mecz ligowy GKS Dopiewo Trampkarz C2

W sobotę 19 sierpnia zespół Trampkarza C2 GKS Dopiewo rozpoczął rozgrywki ligowe sezonu 2023/ 2024. Zespół udał się do Jabłonnej. Rozegrał tam mecz z drużyną Piasta Jabłonna. Początek spotkania nie zapowiadał ostatecznej porażki. Chłopcy z Dopiewa rozgrywali składne akcje. Kończyli je dośrodkowaniami i celnymi strzałami na bramkę przeciwnika. Szybko osiągnęli dużą przewagę na boisku. Udokumentowali ją strzeleniem gola. Po zdobyciu pierwszej bramki nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji do strzelenia kolejnych bramek. Najgrożniejszym przeciwnikiem okazał się upał i brak możliwości dokonywania zmian zawodników w czasie gry. Na niekorzystny wynik wielki wpływ miały również trzy niewymuszone błędy pod własną bramką. Padły po nich gole, które zadecydowały o końcowym wyniku spotkania. Piast Jabłonna- GKS Dopiewo 6- 3. Kolejny mecz 27 sierpnia w Dopiewie z zespołem z Sątopów.