[D1] GKS Dopiewo - Patria Buk

Charakter i wola walki..

W niedzielny, słoneczny poranek zespół Młodzika starszego podejmował na własnym boisku Patrię Buk.

Od samego początku było wiadomo, że nie będzie to łatwy mecz, ze względu na okrojony skład, bowiem graliśmy cały czas bez zmian.

Pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem gości, po braku komunikacji obrońcy z bramkarzem.

Nasi zawodnicy już nie raz pokazali, że nie spuszczają głów po stracie bramki i tak było też tym razem - po efektownej akcji w bocznym sektorze Przewora doprowadzamy do wyrównania po bramce Domina. Nie minęło dużo czasu i po świetnym dośrodkowaniu Marcela bramkarz wbija sobie piłkę do bramki.

Chłopacy po raz kolejny pokazali charakter i wolę walki do ostatniej minuty spotkania - zawodnicy zrealizowali większość założeń meczowych z czego mogę być zadowolony, ponieważ ocenia się ich po tym jak grają, a nie ile wygrają czy przegrają !!

Brawo drużyna !

GKS Dopiewo 2:1 Patra Buk

Bramki:

Dominik Banach, as. Filip Hamerski

Marcel Czarnecki

Kolejne spotkanie zagramy w niedzielę o g. 12:30 w Skórzewie.

Zapraszamy !

Pozdrawiam,