TRAMPKARZ MŁODSZY C2: GKS Dopiewo - AP OSIR Lwówek  – 5:1

W sobotę 29 października 2022 roku o godz. 10.00 drużyna Trampkarza Młodszego C2 rozegrała na własnym obiekcie rewanżowe spotkanie z AP OSIR Lwówek. Mimo wygranej o tym meczu jak to się mówi trzeba szybko zapomnieć. Ale kilka faktów warto odnotować.

Wygrywamy podobnie jak na wyjeździe czyli 5:1, chociaż na oficjalnych stronach wprowadzono wynik 4:1. Pierwsza połowa kończy się naszym prowadzeniem a bramki zdobywają: A.Przyślewicz i J.Jaworski. Nasz bramkarz F.Jurga broni dwie setki gości.

Druga połowa nie rozpoczyna się najlepiej po błędzie w obronie, goście zdobywają kontaktową bramkę. Nasi zawodnicy odpowiadają trafieniami: B.Typańskiego, K. Rudkowski i ponownie J.Jaworski. Czyżby sędzia nie zanotował jednej bramki tego już nie wiemy chociaż wszystko przebiegało prawidłowo. W tej części meczu ponownie dwie setki gości broni nasz bramkarz.

Gratulacje dla całej drużyny oraz zawodników Młodzika Starszego D1 (2010)

Za tydzień w niedzielę 06 listopada o godz. 10:00 na własnym obiekcie zagramy ważne i trudne spotkanie z AP Talenty Poznań. W Poznaniu padł wynik remisowy 3:3.