[E1] Kolejne weekendowe granie Orlików

Nadszedł kolejny grający weekend w naszej Akademii :)

Rocznik 2011 podzielony na dwie grupy rozegrał swoje spotkania. Jedna grupa podejmowała Orkan Konarzewo w grze kontrolnej, natomiast druga połowa zawodników zmierzyła się z drużyną Orły Komorniki w ligowej potyczce.

Ten pierwszy pojedynek odbył się w sobotę w Konarzewie o godzinie 10:00 przy "angielskiej" pogodzie, a dzień póżniej drugi mecz rozegraliśmy w Dopiewie o godzinie 9:30.

Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko, pokazali charakter, stworzyli dużo składnych akcji i strzelili mnóstwo ładnych bramek.

Za tydzień czekają nas kolejne meczowe wyzwania, które będą zwieńczeniem i podsumowaniem kolejnego tygodnia treningów.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali:

Orkan Konarzewo - GKS Dopiewo

Oliwier Kubicki(3), Leszek Kubala(3), Wojtek Solarek(3), Marcel Wolny(3), Szymek Witek(3), Borys Czyżewski(2), Gabryś Bździak(1)

GKS Dopiewo - Orły Komorniki

Adaś Budziński(1), Dominik Banach(1), Kuba Przeworski(1)

Jest jeszcze dużo pracy przed nami, aba nasza gra wyglądała coraz lepiej i efektywniej z meczu na mecz ! :)

Pozdrawiamy,

/sztab trenerski