MŁODZIK D1: GKS Dopiewo – Victoria Wysogotowo  2:2

Remis z liderem rozgrywek

Drugą kolejkę w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 rozegrała drużyna MŁODZIK D1. W niedzielę 19 września 2021 roku o godz. 11.30 rozegraliśmy mecz na naszym obiekcie z liderem rozgrywek drużyną Viktorii Wysogotowo.

W pierwszej połowie mimo kilku dogodnych sytuacji z naszej strony to goście piersi strzelają bramkę. My odpowiadamy bardzo szybko po składnej akcji zespołu zakończonej celnym strzałem A.Przyślewicza.

W drugiej połowie przechodzimy do zdecydowanego ataku. Po przepięknej akcji zespołu J.Jaworski wyprowadzana naszą drużynę na prowadzenie. Znowu mamy wiele sytuacji aby podwyższyć wynik niestety brakuje nam precyzji. Po wątpliwym rzucie wolnego, podyktowanym za faul naszego zawodnika tuż przed polem karnym, goście strzelają bramkę wyrównującą. Do końca spotkania wynik nie ulega zmianie a zatem mecz kończy się wynikiem 2:2.

Dziękujemy zawodnikom za walkę i zaangażowanie, piękne akcje i parady naszych bramkarzy.

Za tydzień w niedzielę zagramy ponownie na własnym obiekcie z drużyną Grom Plewiska.