Junior A 1 : GKS Dopiewo- Przemysław Poznań II 4:1 ,(1:0 ) .

W niedzielne piękne popołudnie nasi Chłopcy uraczyli nas wspaniałym widowiskiem z jeszcze lepszym happy enddem.

W jedenastej minucie z prawej strony z rzutu rożnego idealnie dośrodkowuje Filip Tierling ,piłka ląduje na głowie Tobiasza  Zborowskiego ,który zgodnie z sztuką oddaje strzał w kierunku miejsca podania , 1:0 !!! Ręce same składały się do oklasków. Kilkanaście minut póżniej Filip  kapitalnym rajdem wpada wpole karne ,mija ostatniego obrońcę i pada podcięty...niestety Arbiter nie dopatrzył się faulu.Oddajmy Przeciwnikowi to ,co jego ,kilka grożnych akcji ,strzały ,ale wszystko na nic ,kapitalnie gra nasza obrona i bramkarz. My marnujemy kolejne okazje, jak choćby w 37-ej minucie Filip lewą stroną wchodzi w pole karne ,idealnie na trzeci metr podaje do naszego zawodnika , który nie kończy akcji golem. Druga połowa rozpoczyna się mocnym uderzeniem , świetną akcję lewą stroną kończymy grożnym strzałem ,ale kapitalnie broni najlepszy Zawodnik Gości bramkarz .  Za chwilę Filip dośrodkowuje w pole karne i obrońca Gości niefortunnie interweniuje , odbijając piłkę ręką ...karnego na gola zamienia Tobiasz!!! I gdy wydawało się ,że mecz mamay pod kontrolą Przemysław wykonuje rzut wolny z około 35-u metrów ....piłka mija wszystkich zawodników i mamy 2:1 . Przeciwnik "poczuł" krew i ruszył z impetem na naszą bramkę , na nic ,bowiem kapitalnie gra nasza obrona ,zwłaszcza na prawej stronie Bartek Muszyński ,a po lewej Janek Kryczka ,w środku Krzysiu Nowak dzieli i rządzi . My odpowiadamy najlepiej ,jak można : rzut wolny z dwudziestego metra bije Wojtek Zachciał i Bramkarz Gości wybija piłkę ,do której dopada niezmordowany Filip...3:1 staje się faktem. Na koniec meczu ma miejsce najpiękniejsza akcja bramkowa , na naszej połowie piłkę przejmuje Filip ,odgrywa do Igora Napierały , który od razu idealnym prostopadłym podaniem oddaje pilkę Filipowi ,ten mija przeciwnika ,wpada w pole karne na bliższy słupek i oddaje piłkę pod nogę Tobiaszowi...Burger kompletuje pierszego w tym sezonie hattrickka!!!

trudno jest wyróżnić  jakiegoś zawodnika ,bowiem wszycsy Chłopcy zagrali kapitalnie , oczywiście Filip za trzy asysty i bramkę ,Tobiasz za trzy strzelone gole i , co warto zaznaczyć ,za grę w pierwszej połowie ,jako stoper , kapitalną partię ,jako dziesiątka rozegrał Kacper Goliasz ,no i gwiazda prima sort....prawy obrońca Bartek Muszyński , czego się nie dotknał zamieniał w złoto.Ale jeszcze raz podkreślamy :cała Drużyna zagrała kapitalny mecz i w pełni zasłużyła na wielki BRAWA !!!!! Sztab szkoleniowy.