Junior A1 , mecz ligowy ,Obra Zbąszyń - GKS Dopiewo 0:5 , (0:4) .

Od początku meczu Przeciwnik gra mocno defensywną piłkę , a inicjatywa należy do nas. W 16-ej minucie z rzutu rożnego dośrodkowujeFilip Tierling , a piłkę do bramki głową kieruje Igor Napierała. W 20-ej minucie ponownie Igor z około 35-u metrów strzela w słupek . Cztery minuty póżniej w pole karne Obry wpada Antek Gryska i  z prawie zerowego konta silnie wbija piłkę wdłuż bramki , a ta trafia Igora i mamy 2:0 . Piłkarze Obry odpowiadają kontrąi , ale w sytuacji sam na sam  nasz bramkarz Błażej Krociak do końca zachowuje zimną krew. 37-a minuta przed polem karnym  Gospodarzy na uderzenie decyduje się Gryzoń i mamy 3:0 . Po minucie napastnik Obry ponownie staje w sytuacji sam na sam ,ale strzela obok słupka. W 35-ej minucie Gryzoń idealnie podaje do Igora i jest 4:0 !  Drugą połowę rozpoczynamy mocnym uderzeniem , Bartek Sapała podaje do Igora ,który obija słupek . Strzelanie goli kończymy tak , jak zaczęliśmy ,Filip asystuje Igor strzela swojego czwartego gola. Zespół Obry wyrażnie leży Igorowi ,w dwumeczu na 24-y strzelone bramki aż 10-ć zdobył nasz skrzydłowy , brawo i właśnie Igora Napierałę wyróżniamy za ten występ , ale naszymi najlepszymi zawodnikami byli Dawid Bocheński bezbłędny w obronie i posyłający kapitalne krosy i prostopadłe podania bezpośrednio do naszych napastników . Wyróżniamy także Janka Kryczkę , który powoli wraca na swój  normalny poziom , kapitalny w odbiorze i konstruowaniu akcji ofensywnych . Gratulujemy całej Drużynie wygranej  i powrotu na fotel lidera . Z obowiązku musimy napisać : w 80-ej minucie meczu , stojąc  metr przed pustą bramką Igor niestety pudłuje !!! Sztab szkoleniowy.