TRAMPKARZ MŁODSZY C2: GKS Dopiewo – Grom Plewiska –  4:2

W sobotę 8 października 2022 roku o godz. 13.00 drużyna Trampkarza Młodszego C2 rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Do Dopiewa przyjechał mocny zespół z Plewisk.

Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem choć trochę nerwów było a to z powodu dużej ilości nie wykorzystanych sytuacji bramkowych.

Pierwsza połowa to popis gry naszych zawodników. Duża przewaga od początku meczu zostaje udokumentowana fantastycznym uderzeniem J.Jaworskiego. Potem po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez M.Gajewskiego wynik na 2:0 podwyższa N.Urbaniak. Chwila dekoncentracji w obronie i goście strzelają kontaktową bramkę. Jednak od czego mamy J.Jaworskiego który decyduje się na indywidualny rajd, mija kilku obrońców i podwyższa nasze prowadzenie na 3:1.

Druga połowa wygląda podobnie jak pierwsza. Mnóstwo sytuacji bramkowych ( m.in. słupek i poprzeczka) ale to goście zdobywają druga bramkę. Nasi zawodnicy odpowiadają natychmiast. Składna akcja, idealne dośrodkowanie J.Jaworskiego i jeszcze lepsze uderzenie N.Urbaniaka który ustala wynik spotkania 4:2

Brawo! Gratulacje dla całej drużyny i zawodników Młodzika D1 (2010)!!!

Nadal jesteśmy drużyną niepokonaną, przynajmniej na boisku w bezpośredniej rywalizacji. Jak wiadomo za mecz z Grodziskiem WLKP orzynaliśmy walkower 3:0 mimo zapewnień trenera gości że wszystko jest dogadane i mecz przełożony na 12 października godz. 16.30. No ale jak mieliśmy grać w 7 przeciwko 11 i to w dodatku bez bramkarzy. Choroba nie wybiera 7 zawodników było chorych lub kontuzjowanych. Walczymy dalej.

Za tydzień w sobotę na własnym obiekcie o godz. 10.00 rozegramy mecz rewanżowy z MSP Szamotuły ( na wyjeździe zwyciężyliśmy 5:3).