Junior Młodszy B2 GKS Dopiewo- AP Reissa Poznań

Spotkaliśmy się dzisiaj z drużyną Akademii Piłkarskiej Reissa z Poznania, liderem grupy. Postawiliśmy się, dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie na 1:0 Konrad Kleszcz i na 2:1 Hubert Szczepański. Stworzyliśmy co najmniej 5 sytuacji sam na sam z bramkarzem przeciwników(w większości niewykorzystanych) a nasz przeciwnik ani jednej. Nie ustrzegliśmy się błędów na naszym polu karnym, stąd 3 stracone bramki, jedna po rzucie karnym. Bolesna była zwłaszcza ostatnia stracona w ostatnich minutach. Ostateczny wynik to 2:3 dla AP Reissa po zaciętym meczu, po prostu przeciwnik wykorzystał swoje słabe sytuacje, a my nie mimo przewagi w liczbie strzałów i pięknych kontr. Brawo za walkę! Za tydzień też jest mecz tym razem z Piastem Łubowo na wyjeździe.