JUNIOR MŁODSZY B2: Piast Kobylnica - GKS Dopiewo – 2:5

Wygrana Juniora Młodszego B2 również w rewanżu tym razem na wyjeździe. Po bardzo ciekawym meczu zasłużenie pokonujemy gospodarzy grając przede wszystkim równo i konsekwentnie przez całe spotkanie.

Już w 10 minucie meczu po dograniu piłki przez H.Szczepańskiego bramkę zdobywa F.Jurga. Porę minut później i pięknym strzale z dystansu K.Kleszcza prowadzimy 2:0. Potem jak zwykle nie wykorzystujemy kilku sytuacji i gospodarze łapią kontakt po błędzie w obronie. Do przerwy 1:2.

W drugiej połowie przewaga naszego zespołu jest coraz bardziej widoczna jednak dopiero 4 akcja bramkowa przynosi zmianę rezultatu. Po zagraniu C.Koniecznego w pole karne do piłki dopada K.Kleszcz i strzałem po ziemi podwyższa nasze prowadzenie. Parę minut później po znakomitym przyjęciu piłki w powietrzu i strzale z dystansu F.Jurga daje nam prowadzenie 1:4. Końcówka meczu to dwa rzuty karne zarówno dla gospodarzy jak i dla nas. W naszym zespole pewnym egzekutorem rzutu karnego jest J.Jaworski który ustala wynik spotkania na 2:5.

Gratulacje dla całej drużyny!!!

Za tydzień w niedzielę o godz. 10:00 zagramy na własnym obiekcie Płomieniem Nekla