TRAMPKARZ MŁODSZY C2: GKS Dopiewo -  MSP Szamotuły – 12:2

W sobotę 15 października 2022 roku o godz. 10.00 drużyna Trampkarza Młodszego rozegrała mecz rewanżowy z MSP Szamotuły. Mając w głowach zwycięstwo na wyjeździe trener motywował zawodników na odprawie przedmeczowej aby nie lekceważyć przeciwnika i od początku być skoncentrowanym w obronie i konsekwentnym w ataku.

Tak też się stało. Tylko początkowe 10 minut było w miarę wyrównane potem nasi zawodnicy przeszli do zdecydowanych ataków. Bramki w pierwszej połowie strzelali:J.Jaworski po dwójkowym rozegraniu rzutu rożnego z F. Jurgą, J.Jaworski po zagraniu N.Urbaniaka, F.Jurga po samodzielnym rajdzie, M.Szak po dobitce strzału F.Jurgi i na koniec F.Jurga po uderzeniu z dystansu.

Druga połowa to dalsza kontynuacja dobrej gry naszych zawodników. Ponownie festiwal strzelecki rozpoczyna J.Jaworski po uderzeniu z dystansu, potem dwie bramki po składnych akcjach zespołu dokłada J.Markiewicz, kolejnego gola zdobywa I.Rudkowski, kolejna bramka to pewny strzał z rzutu karnego F.Jurgi, i na koniec dwie solowe akcje M.Szaka i M.Zygmunta. W międzyczasie goście zdobywają dwie bramki w tym jedną z rzutu karnego ale ostatecznie to my wygrywamy 12:2.

Gratulacje dla całej drużyny oraz zawodników Młodzika Starszego rocznik 2010 !!!

Już w najbliższą środę o godzinie 16:00 w Plewiskach zagramy przeniesiony z 1 kolejki mecz z Gromem Plewiska.