TRAMPKARZ MŁODSZY C2: GKS Dopiewo – UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - 4:0

W sobotę 12 listopada 2022 roku o godz. 13.00 drużyna Trampkarza Młodszego C2 rozegrała ostatnie spotkanie ligowe. Mimo, iż za tydzień ostatnia kolejka (GKS Dopiewo pauzuje) zdecydowanie wygrywamy rozgrywki w III Lidze Okręgowej C2 Trampkarz Grupa 2.

Ostatnie spotkanie na własnym obiekcie przyszło nam rozegrać z UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Trzeba podkreślić , że było to pierwsze spotkanie tych drużyn, gdyż w pierwszym meczu otrzymaliśmy walkower, co pozostawię bez komentarza.

Na boisku w sportowej rywalizacji pokazaliśmy swoją wyższość i pokonaliśmy rywali 4:0.

Pierwsza połowa, mimo kilku dogodnych sytuacji kończy się wynikiem 1:0 a bramkę z rzutu wolnego mocnym strzałem przy słupku zdobywa F.Jurga.

Na drugą połowę nasi zawodnicy wychodzą bardziej zdeterminowani. Już w pierwszej akcji po rajdzie w polu karnym i strzale J.Jaworskiego podwyższamy nasze prowadzenie. Po kilku minutach mamy 3:0. Na strzał z dystansu decyduje się F.Jurga a bramkarz jest bez szans. Festiwal strzelecki kończy J.Jaworski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez F.Jurgę. Goście mają też swoje szanse jednak nasza obrona i bramkarz nie pozwalają na zdobycie chociażby bramki honorowej.

Brawo! Gratulacje dla całej drużyny i zawodników Młodzika D1 (2010)!!! Oczywiście był szampan (Piccolo i słodkości). Dziękujemy rodzicom za doping. Do zobaczenia na treningach i sparingach.

Podsumowanie całych rozgrywek za tydzień.