TRAMPKARZ MŁODSZY C2: LKS Baborówko - GKS Dopiewo – 1:2

W niedzielę 23 października 2022 roku o godz. 11.00 drużyna Trampkarza Młodszego C2 rozegrała ostatnie spotkanie ligowe na wyjeździe. Tym razem udaliśmy się na rewanż z LKS Baborówko. Zdawaliśmy sobie sprawę że spotkanie nie będzie takie łatwe jak na własnym obiekcie kiedy to pokonaliśmy przeciwnika 9:0.

Tak też wyglądała pierwsza połowa. Walka w środku pola z lekką przewaga naszego zespołu jeżeli chodzi o stałe fragmenty. Po jednym z nich i dośrodkowaniu z rzutu rożnego M.Gajewskiego bramkę na 0:1 zdobywa N.Urbaniak. I takim wynikiem kończy się I połowa.

Drugą połowę rozpoczęliśmy z większym animuszem stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji ale znowu zawodziła nas skuteczność. Dwadzieścia minut przed końcem spotkania około 20 metrów przed bramka zostaje brutalnie sfaulowany F.Jurga. Sędzia nakazuje naszemu zawodnikowi opuszczenie boiska wraz z opieką medyczną ten jednak szybko prosi o powrót na boisko,  podchodzi do piłki i pięknym uderzeniem z rzutu wolnego daje nam prowadzenie 0:2.

Od tego momentu coś się jednak zacina w naszym zespole. Gospodarze atakują mają kilka setek jednak fantastycznie broni nasz bramkarz J.Markiewicz. Po błędzie w obronie i strzale z dystansu gospodarze zmniejszają straty. Końcówka meczu jest bardzo nerwowa jednak udaje nam się dowieźć zwycięstwo do końca.

Nasza drużyna pokazała dzisiaj niesamowitą waleczność. Zagraliśmy bez kilku zawodników i z jednym zmiennikiem.

Gratulacje dla całej drużyny oraz dla zawodników Młodzika Starszego (2010).

Kolejne spotkanie już za tydzień w sobotę 29 października 2022 r. o godz. 10.00 w Dopiewie zagramy rewanż z AP OSIR Lwówek.