Orlik 2007 - Obóz Jarosławiec 2017 - Dzień 6 (27.07.2017 - czwartek)

Orlik E2 – Obóz Jarosławiec – Lipiec 2017 – Dzień 6 (czwartek, 27.07.2017)

Po wczorajszym dniu bez pogody obawialiśmy się, że z dniem dzisiejszym może być podobnie. Na szczęście nasze obawy się nie potwierdziły i dzisiaj mieliśmy pogodę idealną do treningów lecz nie do końca dobrą do plażowania. Dzień rozpoczęliśmy porannym treningiem w Postomino, na którym pracowaliśmy intensywnie nad pracą w ofensywie i defensywie podczas pojedynków 1 na 1. W drugiej części dnia udaliśmy się na plaże także z zamiarem przeprowadzenia treningu na piasku. Trening miał luźniejszą formę w postaci sprawnościowych wyścigów rzędów oraz koordynacji i techniki.

Atrakcją dnia zapewnioną przez sztab szkoleniowy był dzisiaj „dzień fast foodów” – czyli jedyna możliwość na skorzystanie z zakupu kebaba, tortilli, zapiekanek itp. :)

Wieczorową porą chętni oglądali z trenerami mecze polskich drużyn Lecha i Arki w eliminacjach Ligi Europejskiej, a pozostała grupa korzystała z czasu wolnego w formie zabawy na terenie naszego ośrodka.

Na dzień jutrzejszy zaplanowany został kolejny mecz sparingowy naszego zespołu z drużyną Mazowsza Grójec, która także przebywa na zgrupowaniu w Jarosławcu. Spotkanie odbędzie się w Postomino na boisku z naturalną trawą.